Фіксуюча пудра Zola x Romashka Pink LamiSculpt — професійний засіб для ламінування вій, створений у співпраці з Анною Ромашенко. Продукт дозволяє відмовитися від використання клею під час викладки вій на валики, забезпечуючи надійну фіксацію волосків і комфортну роботу майстра.
Пудра допомагає сформувати оптимальну консистенцію робочого складу, завдяки чому вії легко фіксуються у потрібному положенні, а сама процедура проходить швидше та зручніше. Делікатна формула дбайливо взаємодіє зі шкірою, тому підходить навіть для клієнтів із підвищеною чутливістю.
Ніжний рожевий відтінок додає процедурі естетичності та створює приємну атмосферу під час роботи, роблячи процес ламінування ще комфортнішим для lash-майстра.
Переваги:
Фіксуюча пудра Zola x Romashka Pink LamiSculpt — практичний вибір для майстрів, які цінують швидкість, комфорт і бездоганний результат. Вона спрощує процес ламінування, надійно фіксує вії та робить кожну процедуру максимально зручною як для спеціаліста, так і для клієнта.